👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بتن پیشتنیده

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بتن پیشتنیده

پاورپوینت بتن پیشتنیده شامل 28 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

1/672 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بتن پیشتنیده

پاورپوینت بتن پیشتنیده شامل 28 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

پیش تنیدگی عبارت است از ایجاد یک تنش ثابت و دائمی (Prestress) در یک عضو بتنی به نحو دلخواه و به اندازه لازم، به طوریکه در اثر این تنش، مقداری از تنش های ناشی از بارهای مرده و زنده در این عضو خنثی شده و در نتیجه مقاومت باربری آن افزایش پیدا می کند.

هدف اصلی از پیش تنیده کردن یک عضو بتنی، محدود کردن تنش های کششی و ترک های ناشی از لنگر خمشی، تحت تاثیر بارهای وارده در آن عضو می باشد.

.

فهرست:

مفهوم پیش تنیدگی

مزایای بتن پیش تنیده

روشهای پیش تنیدگی

انواع بتن پیش تنیده پس کشیده

.

عنوان: بتن پیشتنیده

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 28 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شهر هوشمند (زندگی هوشمند) پاورپوینت تحلیل فروشگاه کفش کودک آرتمن زنجان پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 29 (فعالیتهای ساخت املاک) پاورپوینت مالیات بر ارزش افزوده تحقیق آلودگی صوتی و راهکارهای کاهش آن و اثرات آن بر انسان و محیط