👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بتن مسلح به الیاف فولادی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بتن مسلح به الیاف فولادی

پاورپوینت بتن مسلح به الیاف فولادی در 27 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

1/266 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت بتن مسلح به الیاف فولادی

بتن مسلح به الیاف فولادی

بتن مسلح با الیاف فولادی به منظور بهبود بخشیدن به خواص بتن، کاربرد وسیعی را در سازه‌های بتنی و بتن مسلح پیدا کرده است. دلیل این کاربرد گسترده مزایای بی‌شمار فنی و اقتصادی در استفاده از الیاف فولادی در جسم بتن است. با توجه به این مزایای مهم در خواص بتن، تولید و کاربرد الیاف فولادی در کشورهای صنعتی جهان از طیف وسیعی برخوردار شده است. بطوری که در حال حاضر انواع الیاف فولادی با مشخصات فنی و کاربری‌های گوناگون بطور صنعتی تولید انبوه می‌شود. بتن مسلح با الیاف فولادی شامل یک کالبد بتنی مرکب از سیمان، مصالح سنگی، آب و همچنین درصدی از‌  الیاف فولادی کوتاه بوده که بطور درهم و کاملاً اتفاقی و در جهات مختلف در مخلوط پراکنده شده است.‌ وجود الیاف فولادی، مشخصات بتن را نسبت به حالت خالص بهبود می‌بخشد.

خواص بتن مسلح به الیاف فولادی

به طور کلی وجود الیاف فولادی در جسم بتن باعث افزایش مقاومت بتن می‌شود.

مقاومت خمشی

خاصیت مهم آن مقاومت خمشی زیاد و مقاومت در مقابل ترک خوردگی است. این خاصیت راه حل مناسبی برای کاهش خاصیت تردی و شکنندگی بتن خالص است.

مقاومت برشی

الیاف فولادی علاوه بر اینکه مقاومت برشی بتن را افزایش می‌دهد، تیرهای بتن آرمه را در مقابل گسیختگی ناگهانی در ناحیه کششی تقویت می‌کند. این مزیت عمده الیاف فولادی در افزایش مقاومت برشی بتن است که باعث می‌شود از کاربرد خاموت به عنوان آرماتور برشی صرف نظر شود.

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ;vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت نقشه برداری پاورپوینت وکالت در توکیل چیست پیشینه پژوهش آموزش کارکنان و کج روی ها و فساد و تخلفات اداری پرسشنامه سنجش صفات پنج گانه شخصیتی(NEO) نانو سیمان و نانو بتون