👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سازمان ارگانیک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سازمان ارگانیک

پاورپوینت سازمان ارگانیک شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

3919/355 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت سازمان ارگانیک

پاورپوینت سازمان ارگانیک شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ارگانیک(Organic) در لغت به معنی به‌سامان، منظم، وابسته به موجود زنده آمده است. بنابر دیدگاه اقتضایی، نمی‌توان ساختار یکسانی را برای تمام سازمان‌ها تجویز کرد و هر ساختاری، مناسب هر سازمانی نیست. از جمله عواملی که در تجویز ساختار برای یک سازمان باید به آن توجه داشت، عوامل محیطی است. محیط، عبارت است از ترکیبی از مؤسسات یا نیروهایی که بر عملکرد سازمان، تاثیر می‌گذارند و سازمان، کنترل کمی بر آنها دارد و یا اینکه کنترلی بر آنها ندارد.

پویایی یا ایستایی محیط‌ها، به سرعتِ تغییر و تحول در عوامل محیطی بستگی دارد. محیط‌های پویا نسبت به محیط‌های ایستا، عدم اطمینان بیشتری ایجاد می‌کنند. مدیران تلاش می‌کنند تا عدم اطمینان محیطی را حداقل کنند؛ زیرا که عدم اطمینان محیطی، تهدیدی برای اثربخشی سازمان محسوب می‌شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

نوع فعالیت‌ سازمان ارگانیکی

انواع سازمان ارگانیکی

ویژگی‌های سازمان‌های ارگانیکی

پایان

عنوان :  سازمان ارگانیک

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت دیوار برشی فولادی‬‎ مجموعه 100سوالی طراحی وب پیشرفته همراه با پاسخ پاورپوینت نظریه های طول عمر و پیری آنچه بر ادبیات ما گذشت پاورپوینت بررسی روشهای مقابله با زلزله در ساختمانها