👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه و آثار تادائو آندو

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه و آثار تادائو آندو

دانلود فایل پاورپوینت زندگینامه و آثار تادائو آندو،در حجم 56 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

56

حجم

8/817 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه و آثار تادائو آندو

فایل پاورپوینت زندگینامه و آثار تادائو آندو،در حجم 56 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

آندوی خود آموخته از بانفوذترین معماران پست مدرن نسل دوم ژاپن محسوب می شود گرچه برچسب کمینه گرایی بر او خورده است،اما بیشتر توجه او بر تلفیق فرم های مدرن با مفاهیم و شیوه های سنتی ژاپن معطوف است. به بیان دقیق تر ،هدف او تغییر معنای طبیعت از گذرگاه معماری است.مصالح معماری آندو ،بتن خام ،خورشید، آسمان ، سایه و آب است؛ یا به عبارت بهتر فضا، تاکید او بر این نکته است که استفاده کنندگان از بنا باید طبیعت را تجربه و احساس کنند و اینها ،همه ریشه در سنت منطقه ای زیست گاه او یعنی کانزایی دارد،کانزایی که در تمامی آثار او جای پایی دارد.

در 13 اكتبر 1941 میلادی در اوزاكای ژاپن دیده به جهان گشود، در سال 1960 م . به یك بكسر حرفه ای تبدیل شد. در سالهای 69- م . تعالیم خود آموخته و غیر آكادمیك خود را به عنوان یك معمار با سفرهای آموزشی به اروپا، آمریكا و آفریقا و مطالعه بر روی خانه های فرانك لویدرایت و كارهای مدرنیسم قدیمی (كلاسیك) تكمیل كرد.

اولین تمرین معماریش را در سال 69 در اوزاكا آغاز كرد و در سال 70 كارگاه شخصی خود را در زادگاهش دایر نمود و تاكنون بیش از صد و پنجاه پروژه معماری را طراحی كرده است. در سالهای 1978،88 و 90 میلادی به سمت استاد .دانشگاههای یال آمریكا، كلمبیا و هاروارد انتخاب شد.

فهرست مطالب:

درباره معمار

عناصر اصلی ومتناقص معمار

بررسی ویژگی ها ومعانی

آثار

کلیسای روی آب

موزه چوب

کلیسای نور

موزه سانتوری

غرفه ژاپن

موزه هنر معماری

خانه راو

نمازخانه کوه روکو

معبد آب

خلاصه مطالب

این فایل با فرمت پاورپوینت در 56 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت رابرت ونچوری(14اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل طراحی کلینیک دامپزشکی Oasis پاورپوینت تحلیل مجتمع اداری Unilever اندونزی پاورپوینت فضاهای لازم در فرهنگ سرا پاورپوینت آشنایی با گروه بیست مقیاس رضایت مندی زناشویی