👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پرسشنامۀ استفاده بهینه از وقت

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پرسشنامۀ استفاده بهینه از وقت

آیا زمان به نفع شما کار می کند؟

مشخصات فایل

تعداد صفحات

10

حجم

0/18 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

دانلود پرسشنامۀ استفاده بهینه از وقت

تعداد سوالات: 30

آیا زمان به نفع شما کار می کند؟

اگر می خواهید کاری درست و سریع انجام گیرد ، آن را به فردی پرکار بسپارید. این یک ضرب المثل قدیمی است که حقایق فراوانی در خود نهفته دارد . اما چگونه چنین چیزی

ممکن است ؟

یک فرد پر کار ، فردی است که همیشه سرش شلوغ است و انسان تصور می کند او آخرین فردی است که بتواند برای انجام کاری دیگر ، وقت پیدا کند . کلید درک این به اصطلاح معما از عبارت پیدا کردن وقت میسر می شود .

افرادپر کار و موفق نیازی به پیدا کردن وقت ندارند ، آنان می دانند که از آن بهره مندند و صرفاً از آن بهره می گیرند . اما پر کاری داریم تا پر کاری . همۀ ما افرادی را می شناسیم که از فرط مشغله از نفس افتاده اند ، با شتاب از سویی به سوی دیگر می روند و ظاهراً هر گز هم به جایی نمی رسند . مشکل آنان این است که وقت کم می آورند و درک نمی کنند که اگر می دانستند چگونه از وقت خود استفاده کنند هرگز وقت کم نمی آوردند .

آیا شما می دانید چگونه از وقت خود استفاده کنید؟ چند ساعت از وقت خود را هدر می دهید و چند ساعت از آن مورد استفادۀ بهینۀ شما قرار می گیرد؟ آیا روزها برایتان بسیار کوتاه یا بس طولانی است؟ پرسشنامۀ زیر را با دقت پاسخ گوئید ، شاید نکات آموزنده ای دستگیرتان شود.

امتیازات

تحلیل

پاسخنامۀ آزمون استفاده بهینه از وقت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تاثیر باد بر روی انسان و معماری مبانی نظری انگیزه پیشرفت پرسشنامه تدریس اثربخش پاورپوینت معماری معاصر(میس وندوروهه) پاورپوینت بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی