👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت شمع کوبی

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت شمع کوبی

کوبش شمع همچنان هم مهندسی است و هم هنر.دانش امروزی توان ما را در نصب شمع های بسیار مقاوم تقریباً در هر ساختگاهی بارور ساخته است. فقط باید بخوبی شراط زمین شناسی و ژئوتکنیکی را درک کنیم.از مطالعات موردی و تجربیات ارزنده دیگران استفاده کنیم تادر زمینه فنی و اقتصادی کسب توفیق نمائیم.و در یک جمله«افزایش راندمان و بهینه سازی اقتصادی وقتی میسر است که اطلاعات ژئوتکنیکی دقیق و کامل باشد، در اینصورت در انتخاب نوع شمع، تجهیزات نصب و روند اجرا تصمیمات دقیق تری اتخاذ خواهد شد».

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

252/613 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

عنوان: پاورپوینت شمع کوبی

فرمت فایل: ppt

تعداد اسلاید: 34

•طراحی شمع ها هم جنبه های هنری دارد و هم جنبه های علمی. هنر طراحی در انتخاب مناسب ترین نوع شمع و روش نصب آن با توجه به شرایط بار گذاری و ساختگاهی است. جنبه های علمی طراحی شمع به پیش بینی و تخمین درست عملکرد شمع مستقر در خاک در حین نصب و بار گذاری دوران بهره برداری کمک می کند. این عملکرد بطور مؤثر بستگی به روش نصب شمع بستگی داشته و به تنهایی نمی تواند توسط خصوصیات فیزیکی شمع و مشخصات خاک دست نخورده پیش بینی شود. دانستن انواع شمع ها و روش های ساخت و نصب شالوده های شمعی مستلزم فهم علمی رفتار آنهاست.

فهرست مطالب

روشهای اجرای شالوده های عمیق

•مقدمه

راهکارهای عملی طراحی شمع ها

انواع پی های عمیق از نظر اجرایی

سیستم های مورد استفاده در نصب شمع

شمع های نصب شونده درون حفره خود

(Drilled shaft=DS)

کیسون ها(Caissons)

شالوده های پوسته ای کوبشی و پر شده با بتن

آسیب پذیری شمع ها در حین نصب

مطالعات موردی مشکلات ایجاد شده در بعضی ساختگاه های مسئله ساز در حین اجرا

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل مدرسه جده کوچک پاورپوینت تحلیل خوابگاه یک بلوک تایلند پاورپوینت علف هرز پاورپوینت معرفی شغل کارشناس حقوقی پاورپوینت توضیحاتی پیرامون قوانین و مقررات اجرایی _ مبحث 19