👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فسخ نکاح چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فسخ نکاح چیست

پاورپوینت فسخ نکاح چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

4178/792 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فسخ نکاح چیست

پاورپوینت فسخ نکاح چیست شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فسخ نکاح یکی از روش‌های بر هم زدن ازدواج است. هنگامی که بنا بر دلایلی ازدواج موجب زیان فاحش یکی از طرفین باشد، به منظور رهایی او از قید ازدواج می‌توان با شرایطی ازدواج را فسخ نمود. فسخ نکاح دشواری‌ها و محدودیت‌های طلاق را ندارد.

مصلحت و ضرورت استمرار و دوام و ثبات خانواده اقتضای این را دارد که زوجین به راحتی نتوانند ازدواج را برهم زنند؛ اما قانونگذار برای جلوگیری از ضرر و زیان همسری که در معرض عیوب پراهمیت قرار می‌گیرد، به طور صریح و مشخص موارد فسخ نکاح را معین کرده است.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تفاوت‌های موجود بین فسخ نکاح و طلاق

حق فسخ نکاح به دلیل فریب در ازدواج

قواعد فسخ نکاح

ثبت رسمی فسخ نکاح

نگاهی انتقادی به عیوب زوجین و حق فسخ نکاح در قانون مدنی

تکلیف مهریه در فسخ نکاح

پایان

عنوان : فسخ نکاح چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معماری بافت قدیم شهر یزد پاورپوینت پرسپولیس و اکروپولیس پاورپوینت پاسخ به وررزش استقامتی (سیستم قلبی عروقی) پاورپوینت گنبد سلطانیه پاورپوینت اصول و ضوابط طراحی مجتمع های تجاری و تفریحی