👈 فروشگاه فایل 👉

نمونه موردی مجتمع مسکونی داخلی و خارجی با رویکرد معماری پایدار

ارتباط با ما

... دانلود ...

نمونه موردی مجتمع مسکونی داخلی و خارجی با رویکرد معماری پایدار

دانلود فایل ورد تحقیق نمونه موردی مجتمع مسکونی داخلی و خارجی با رویکرد معماری پایدار ، در حجم 25 صفحه آماده پرینت گرفتن ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

7169/954 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

فایل ورد تحقیق نمونه موردی مجتمع مسکونی داخلی و خارجی با رویکرد معماری پایدار ، در حجم 25 صفحه آماده پرینت گرفتن ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

مجتمع مسکونی سبز در فرانسه

معماری: سو فوجیموتو - لایسن راسل

موقعیت: بوردو، فرانسه

مساحت: 17000 متر مربع

در طرح توسعه ی جدید شهر بوردو که قصد راه اندازی ایستگاه جدید مترو در زمینی به مساحت 800000 متر مربع دارند، سو فوجیموتو، معمار مطرح ژاپنی با همکاری گروه معماری فرانسه، لایسن راسل،طراحی مجتمع مسکونی سبز و چوبی با ارتفاع کلی 50 متر را به عهده دارند. طراحی مجتمع پارامتریک " canopia "، با در نظر گرفتن بخش های تجاری و اداری در کنار واحد های مسکونی، انجام می شود.

مجتمع مسکونی هبیتت 67 مجتمع منحصر به فردی است که بطور قابل توجه ای چگالی بیشتری را نسبت به خانه های تک خانواری تامین می کند. در حالی که بسیاری از فایده های خانه های تک خانواری را تامین می کند مانند فضای بیرونی برای هر خانه و احساس اجتماعی آپارتمانها در این مجتمع فرم داده شده اند از مدل های استاندارد که ترکیب شده اند با روش های جالب و متنوع این مدل ها به روشی منظم شده اند که هر آپارتمان یک تراس سبز بر سقف واحد زیرین دارد قرارگیری متنوع این مدلها یک موقعیت فضای زندگی دلخواه و متنوع را ایجاد کرده است.

و...

فهرست مطالب:

مجتمع مسکونی سبز در فرانسه

مجتمع مسکونی 67هبیتات، سفدی

مجتمع مسکونی آردمور

آپارتمان کانچانجونگا

پروژه مسکونی اوین، تهران

برج های مسکونی سبز کوثر

این فایل با فرمت ورد در 25 صفحه آماده پرینت گرفتن تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد معماری برج‌های مسکونی سبز کوثر(27 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل مدرسه چهار باغ اصفهان پاورپوینت نگاهی به شاخص های توسعه پایدار شهری پاورپوینت مبلمان دوره قاجار مبانی نظری و پیشینه تحقیق مفهوم شناسی و نوع شناسی فرار از منزل پاورپوینت جوشکاری درصنعت ساختمان