👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فروش استقراضی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فروش استقراضی چیست

پاورپوینت فروش استقراضی چیست شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

0/451 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فروش استقراضی چیست

پاورپوینت فروش استقراضی چیست شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آیا هرگز تاکنون از افت ارزش بازار سهام مطمئن بوده‌اید و در این شرایط تمایل به کسب بازده ناشی از انتظارات صحیح خود داشته‌اید؟ به راستی چگونه می‌توان به هنگام رکود بازار و کاهش شاخص‌های بازار سهام سود کسب کرد. ابزاری که بدین منظور طراحی و تهیه شده است همان فروش استقراضی (Short Selling) نام دارد.

به طور معمول سرمایه‌گذاران به دنبال انتخاب و خرید یک دارایی مالی و نگهداری آن برای مدتی و سپس فروش به قیمت بالاتر به منظور کسب سود می‌باشند. فروش استقراضی در نقطه مقابل این استراتژی قرار دارد. بر اساس تعریف کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا، فروش استقراضی در حقیقت فروش اوراق بهاداری است که فروشنده مالک آن نیست، بلکه فروش سهامی است که توسط فروشنده از کارگزار خود قرض گرفته شده است و فروشنده سهام استقراضی بعدا به وسیله خرید سهام یا با استفاده از سهامی که متعلق به خودش است، سهام قرض گرفته شده را به قرض‌دهنده باز می‌گرداند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اهداف فروش استقراضی سهام

خطرات مرتبط با فروش استقراضی سهام

نتیجه‌گیری

پایان

عنوان : فروش استقراضی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 452 کیلوبایت

تعداد صفحات : 37 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت کينز در مقابل مدل قديم کلاسيک اقتصادی پاورپوینت آزمایشگاه تکنولوژِی بتن - آزمایش لس آنجلس یا مقاومت در برابر ساییدگی یا سایش پاورپوینت دستگاه های غیرمخرب تعیین دانسیته روسازی پاورپوینت ماشین آلات ساختمانی و راهسازی پاورپوینت بررسی خانه ی سبزواریها مشهد