👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت گروه ۱۵ چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت گروه ۱۵ چیست

پاورپوینت گروه ۱۵ چیست شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

33

حجم

0/455 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت گروه ۱۵ چیست

پاورپوینت گروه ۱۵ چیست شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

گروه ۱۵ (جی ۱۵) در سپتامبر سال ۱۹۸۹ در اجلاس نهم جنبش عدم تعهد در بلگراد یوگسلاوی تشکیل شد.

در آن سال این گروه متشکل از کشورهای اندونزی، مالزی، هند، جامائیکا، ونزوئلا، شیلی، مکزیک، برزیل، آرژانتین، مصر، الجزایر، نیجریه، سنگال و زیمبابوه بود.

هدف این تشکل این گروه، توسعه همکاری‌های اقتصادی میان کشورهای در حال توسعه بود.

پس از شکل‌گیری این گروه، کشورهای دیگری تمایل خود را جهت عضویت در آن اعلام نمودند که با موافقت اعضای اولیه به ترتیب، کنیا، سریلانکا و جمهوری اسلامی ایران وارد گروه ۱۵ شدند و تعداد اعضای آن به ۱۷ کشور رسید.

گروه ۱۵ از قابلیت‌ها و پتانسیل‌های قابل توجهی برخوردار است و با توجه به ترکیب اعضا و دارا بودن منابع طبیعی غنی، سهم ۳۰ فی‏صدی از تجارت میان کشورهای در حال توسعه و همچنین دارا بودن ۳۰ فی‏صد از جمعیت جهان می‌تواند نقش مؤثری در پیشبرد همکاری‌های جنوب _ جنوب و شمال _ جنوب ایفا نماید.

در حال حاضر ۱۷ کشور اعضای گروه ۱۵ را تشکیل می‌دهند و نام آن‌ها هنوز تغییر نیافته است.

ایران در سال ۱۳۷۹ و در دهمین اجلاس سران گروه ۱۵ که در قاهره برگزار شد به عضویت این گروه درآمد.

ایران به عنوان هفدهمین عضو گروه ۱۵ پذیرفته شد و براساس بند ۳۱ بیانیه نهایی دهمین اجلاس سران گروه ۱۵، از ایران جهت شرکت در یازدهمین اجلاس سران گروه در جاکارتا دعوت به عمل آمد.

ریاست ایران بر گروه ۱۵ از سال ۲۰۰۶ آغاز شد و این کشور اقدام به برپایی دو اجلاس در زمینه «مدیریت منابع آب» و همچنین «توسعه روستایی و کشاورزی» در سپتامبر ۲۰۰۷ در تهران کرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اهداف، ساختار و تشکیلات

اهداف اساسی گروه ۱۵

اجلاس سران

نشست وزیران امور خارجه

نشست نمایندگان شخصی سران گروه ۱۵ 

دبیرخانه

پایان

عنوان : گروه ۱۵ چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 456 کیلوبایت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق در مورد دالتون فرایند و تکنولوژی هابينگ پیشینه پژوهش برد و باخت کیفیت خلق و خوی هورمون ها پاورپوینت روستای دستجرد علیا نقد خانه فاطمی