👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه امیل دورکیم در خصوص خودکشی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه امیل دورکیم در خصوص خودکشی

پاورپوینت نظریه امیل دورکیم در خصوص خودکشی شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

0/248 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه امیل دورکیم در خصوص خودکشی

پاورپوینت نظریه امیل دورکیم در خصوص خودکشی شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

امیل دورکیم نخستین کسی بود که علت های زیستی ، اقلیمی و روان شناختی را برای تبیین رفتاهای اجتماعی رد کرد. او معتقد بود فقط از طریق روش های جامعه شناختی است که می توان به واقعیت های اجتماعی پی برد .

وی نظریهٌ خود را در خصوص خودکشی بر پایهٌ همبستگی اجتماعی پایه ریزی کرد.وی در مطالعه کلاسیک خود از میزان های خودکشی در فرانسه، انگلستان، دانمارک و .. آن را در چهار گروه متمایز تقسیم کرد و هر یک از این انواع رابطه خاص را بین فرد و جامعه بر اساس همبستگی گروهی ارایه داد . او دو نوع همبستگی و چهار نوع خودکشی مربوط به انها را تشخیص داد که سه نوع آنت معلول سه نوع ساختار ی است که آماار خودکشی در آن ها بالاست و یک نوع آن ناشی از تغییرات  ساختاری است که به بی هنجاری ( آنومی) می انجامد . هسته اصلی بحث دورکیم را مفهوم  همبستگی تشکیل می دهد . به هر اندازه همبستگی اجتماعی سست گردد و ارتباط و تعلق فرد به گروه کاسته شود، او آمادگی بیشتری برای پایان دادن به حیات خود پیدا می کند .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

خودکشی خودخواهانه

خودکشی دگر خواهانه( نوعدوستانه)

 خودکشی آنومیک

خودکشی تقدیرگرایانه(جبری)

پایان

عنوان : نظریه امیل دورکیم در خصوص خودکشی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 252 کیلوبایت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت انواع ماهیچه های ریخته گری پاورپوینت تحلیل طراحی خانه Verandah در هند پاورپوینت ضوابط طراحی پارکینگ و مدیریت آن پاورپوینت پوزیتیویسم منطقی چیست پاورپوینت خانواده سالم و تنطیم خانواده