👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت هنجارهای فرهنگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت هنجارهای فرهنگی

پاورپوینت هنجارهای فرهنگی شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

42

حجم

0/399 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت هنجارهای فرهنگی

پاورپوینت هنجارهای فرهنگی شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بنابر یک برداشت نادرست همگانی، برخى از اعضاء جامعه فرهنگ دارند و برخى دیگر فرهنگ ندارند. اما از دیدگاه جامعه‌شناختی، هر انسان بزرگسال عادی، از فرهنگ برخوردار است. فرهنگ را مى‌توان به‌عنوان مجموع ویژگى‌هاى رفتارى و عقیدتى اکتسابى اعضاء یک جامعهٔ خاص، تعریف کرد. واژهٔ تعیین‌کننده در این تعریف، همان واژهٔ اکتسابى است که فرهنگ را از رفتارى که نتیجهٔ وراثت زیست‌شناختى است، متمایز مى‌سازد.

مثال:

همهٔ نوزادان هنگام گرسنگى یا تشنگى و یا ناراحتی، گریه سر مى‌دهند. این‌گونه گریه سردادن نوزادان که در همهٔ جوامع بشرى موجود مشاهده شده، ویژگى رفتارى شاخص هیچ فرهنگ خاصى به‌شمار نمى‌آید؛ بلکه پدیده‌اى غیراکتسابى است که از وراثت زیست‌شناختى انسان سرچشمه مى‌گیرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

  فرهنگ و جامعه

ارتباط نمادى

  فرهنگ آرمانى و فرهنگ واقعى

قوم‌پرستى

  شخصیت و قوم‌پرستى

سرچشمه دگرگونى فرهنگى و اجتماعى

هنجارهاى فرهنگى

  پایان

عنوان : هنجارهای فرهنگی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 400 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل پارکینگ زیرزمینی کاتویک در میان تپه‌های شنی هلند پاورپوینت زندگینامه پروفسور حسابی پاورپوینت معرفی شغل مهندس راه آهن پاورپوینت مدیریت علف های هرز پاورپوینت ایمنی داربست و داربست بندی