👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انفصال از خدمات دولتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انفصال از خدمات دولتی

پاورپوینت انفصال از خدمات دولتی شامل 26 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

26

حجم

4111/759 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت انفصال از خدمات دولتی

پاورپوینت انفصال از خدمات دولتی شامل 26 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

معنای لغوی انفصال جدا شدن، جدایی و گسستگی می‌باشد. انفصال از خدمت در اصطلاح به معنای؛ ممنوعیت کارمند از پرداختن به شغلی است که به مناسبت آن مرتکب جرم شده است.

این مجازات از درجه 7-6 است و برای مستخدم رسمی که مرتکب تقصیر اداری شده است در نظر گرفته می‌شود. اگر انفصال به صورت موقت باشد انفصال را موقت و گرنه انفصال دائم می‌نامند. در حین انفصال، عنوان مستخدم دولت و کارمند دولت بر شخص منفصل صدق نمی‌کند مگر اینکه برابر مقررات استخدام پس از رسیدگی به نحوی از انحاء ایام خدمت رسمی محسوب شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

هدف مجازات انفصال از خدمت

انواع مجازات انفصال از خدمت

قطع رابطه استخدامی به صورت دائم

انفصال موقت از مشاغل دولتی

انفصال از خدمت به عنوان حکم تکمیلی

پایان

عنوان : انفصال از خدمات دولتی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 26

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدل رقابت برتراند بستر دوربین های کنترل ترافیک و نظارت شهری پاورپوینت قلعه های تاریخی قزوین پاورپوینت مدیریت و برنامه ریزی در تیمهای ورزشی پاورپوینت انواع پوشش سقف شیبدار