👈 فروشگاه فایل 👉

پکیج آموزش هوش هیجانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پکیج آموزش هوش هیجانی

پکیج آموزش هوش هیجانی

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

0/18 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پکیج آموزش هوش هیجانی

تعداد جلسات آموزشی: 8 جلسه

تعداد صفحه (B lotus 14): 17 صفحه

توضیحات: معرفی جلسه: برای شرکت‌کنندگان توضیح دهید که در جلسۀ امروز با مهارت‌های هوش هیجانی و نقش آن در افزایش رضایت از زندگی آشنا می‌شویم و سپس با مشارکت هم قواعدی را وضع می‌کنیم تا همۀ افراد در این کارگاه احساس امنیت و راحتی کنند و بتوانند در آن مشارکت فعالی داشته باشند. جلسه را با استفاده از نکات زیر هدایت کنید: ابتدا از تک‌تک اعضای گروه سؤال کنید که «به‌نظر شما چه مهارت‌هایی برای داشتن یک زندگی مؤفق ضروری است و انتظار آنها از این کارگاه چیست؟» سپس با استفاده از نظرات آنها، انواع مهارت‌هایی را که در این کارگاه‌ها آموزش داده خواهد شد و اهمیت آن را در یک زندگی شاد و مؤفق توضیح دهید .

قواعد کارگاه مهارت‌های هوش هیجانی: ـ برای گروه، روش آموزش فعال را توضیح دهید و تأکید کنید برای این‌که اعضاء گروه بتوانند در کارگاه فعال باشند، نظر خود را در مورد موضوعات مختلف بیان کنند و فعالیت‌های گروهی را انجام دهند، باید احساس امنیت و راحتی کنند. سپس اضافه کنید احساس امنیت و راحت بودن در کارگاه، بستگی به رفتارهای خود ما به‌عنوان یک فرد و نیز اعضاء این گروه دارد و برای ایجاد چنین احساسی در خود و دیگران باید یک‌سری قواعد و مقررات را که از این پس «قوانین کارگاه» نامیده می‌شوند، رعایت کنیم. ـ از هرفرد(یا گروه‌هایی از افراد) بخواهید که با همکاری و همفکری یکدیگر سه قاعده‌ای را که فکر می‌کنند رعایت آن موجب می‌شود در این کارگاه‌ها احساس امنیت و آسایش کنند، وضع کنند. سپس از هر گروه بخواهید تا قواعد خود را بیان کنند و سایر اعضاء گروه نیز نظرات و پیشنهادات خود را در مورد قواعد مطرح شده، بیان نمایند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی و تحلیل بخش اورژانس بیمارستان مبانی نظری تک یاخته ها، تولید مثل، میتوکندری ، پارازیت یا انگل پاورپوینت مطالعه مقررات ملی ساختمان، پدافند غیر عامل ایمنی در آزمایشگاه كروماتوگرافی روی قشر نازك قانون تاسیس مدارس غیر انتفاعی