👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی

پاورپوینت روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی شامل 49 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

49

حجم

0/451 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی

پاورپوینت روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی شامل 49 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چکیده: 

پژوهش حاضر در مورد روشهای نوین درآموزش و پرورش تطبیقی است .در این پژوهش  تاریخچه ای از آموزش و پرورش تطبیقی به اختصار بیان شده است و به سیر تاریخی آموزش و پرورش تطبیقی نیز اشاره شده است. روش های  تحقیق مختلف درآموزش و پرورش تطبیقی  مورد بررسی قرار گرفته که می توان برای مثال روش استاندارد در آموزش و پرورش تطبیقی را نام برد که عبارتند از:

1-    روش های آماری

2-    روش های مطلق یا انتزاعی

3-    روش های مبتنی بر سایر نظام های مطالعاتی

4-    روش های مجاورتی

5-    روش های طبقه بندی شده

و در مورد هر کدام از این روش ها توضیحاتی ارائه گردید.جمع آوری اطلاعات از منابع اینترنتی و کتابخانه ای بوده و روش تحقیق در این مقاله توصیفی و از نوع اسنادی می باشد .هدف از این مطالعه بررسی روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی است.

مقدمه: 

نظام آموزش و پرورش مبنای اساسی هر پیشرفتی محسوب می شود و اساسی ترین عامل درهرتوسعه است. بدین جهت، توجه به سرما یه گذاری و تلاش در رفع دشواری های آن ضرورتی اجتناب ناپذیر می نماید. بهره گیری از تجربیات سایر ملل در زمینه توسعه و تعمیم آموزشو پرورش وشیوه های  اصلاح و بهبود کیفی آن ، توانا یی های  ما را در  حل مشکلات افزایش می دهد و عاقلانه است  که از تجارب دیگرانبهره گرفته شود و آزموده ها با صرف سرمایه های  گزاف دوباره آزموده نشود.

این رسالتی است که آموزش و پرورش تطبیقی آن را به انجا م می رساند. آموزش و پرورش تطبیقی می کوشد

تا ازمقابله و مقایسۀ نظا م های گوناگون آموزشی به تفاوتها و شباهتهای موجود در آن ها پی برد و دلایل توفیق و ناکامی های نظامهایآموزش و پرورش، همراه با کشف مؤثر در هریک از آنها را بیان کند و سایرین را از تکرار تجربه های تلخ باز دارد.

هدف از این مطالعه، بررسی رویکرد های جدید در آموزش و پرورش تطبیقی و روش های نوین در آن می باشد.

امید آنکه مورد توجه علاقمندان و دانش پژوهان قرار گیرد.

و....

فهرست مطالب

چکیده:

مقدمه:

بیان مسأله:

روش تحقیق

بررسی مفاهیم

تاریخچه مطالعات تطبیقی

روش های موردی و ابداعی تحقیق در مطالعات تطبیقی در دوره های پنجگانه:

روش های استاندارد در مطالعات تطبیقی:

روش های آماری:

روش های انتزاعی یا مطلق:

پایان

عنوان : روش های نوین در آموزش و پرورش تطبیقی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 452 کیلوبایت

تعداد صفحات : 49

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت زندگی نامه یورگن هابرماس پاورپوینت معماری دیکانستراکشن پاورپوینت معماری حمام ها تحقیق درباره شغل نقاش ساختمان تحقیق درباره شغل گچ کار